Ramki rejestracyjne Mercedes Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy – zestaw

70.00 

Zestaw, na który składają się dwie ramki rejestracyjne i tematyczna smyczka.
Ramka wykonana z wytrzymałego i elastycznego polistyrenu wysokoudarowego.
Na listwie trwały nadruk wykonany technologią druku UV – nie ulega zmyciu, odporny na działanie warunków atmosferycznych (kolor nadruku może się nieznacznie różnić od wyświetlanego ze względu na różne ustawienia monitorów).
Ramka przystosowana wymiarami do montażu białych tablic (czarne tablice są wyższe, przesłaniają nieco otwory montażowe listwy z nadrukiem).
Smycz krótka, z szeroką taśmą. Karabińczyk typu rybka.

Availability: 5 w magazynie

1. Ramki rejestracyjne Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy – co je wyróżnia?

Ramki rejestracyjne bazują na produkcie firmy Intense Eu. Wykonane są z elastycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie pękają i można je dopasować do kształtu zderzaka.
Grafika z napisem na listwie to bezpośredni druk full kolor, czyli LED UV. Dlatego też wyróżnia ją żywa kolorystyka oraz wierne odwzorowanie drobnych elementów.
Możemy też śmiało powiedzieć, że nadruk UV jest w pełni bezpieczny dla środowiska. Tak, jest bezpieczny, ponieważ nie stosujemy szkodliwych farb rozpuszczalnikowych.
Zapewniam, że ramki z oferty naszego sklepu przez długi czas będzie przydatnym elementem dekoracyjnym samochodu. Do ramek sugerujemy tematyczną smyczkę do kompletu!

2. Ramki rejestracyjne z trwałym nadrukiem.

Dzięki zastosowanej technologi nadruku UV gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość, w rezultacie ramki są odporne na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV. Niestraszne są im również myjki, pod warunkiem, że zachowasz właściwy odstęp lancy myjącej od listwy z grafiką. Nadruk nie ulega zmyciu lub utlenieniu.

3. Jakie tablice mieszczą się w tych ramkach rejestracyjnych?

Ramki rejestracyjne zostały wykonane tak, że zmieszczą się w nich obecnie wydawane tablice rejestracyjne o wymiarach 520 x 114mm. Dzięki swojej konstrukcji tablica wchodzi w ramkę ciasno, co sprawia że rejestracja nie wpada w wibracje i nie hałasuje. Dotyczy to każdej ramki z oferty naszego sklepu.

4. Czy ramki rejestracyjne pasują do starych, czarnych tablic rejestracyjnych?

Niestety nie. Tablice rejestracyjne z białymi znakami, stosowane w latach 1976-2000, z uwagi na swoje wymiary (520 x 120mm) przesłaniają otwory montażowe listew.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ramki rejestracyjne Mercedes Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy – zestaw”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart