Ramka Sorry, szybciej nie mogę…

30.00 

Ramka wykonana z wytrzymałego i elastycznego polistyrenu wysokoudarowego.
Na listwie trwały nadruk wykonany technologią druku UV – nie ulega zmyciu, odporny na działanie warunków atmosferycznych (kolor nadruku może się nieznacznie różnić od wyświetlanego ze względu na różne ustawienia monitorów).
Ramka przystosowana wymiarami do montażu białych tablic (czarne tablice są wyższe, przesłaniają nieco otwory montażowe listwy z nadrukiem).
Ramki sprzedajemy na sztuki – kupując jedną sztukę otrzymasz jedną ramkę i jedną listwę z nadrukiem.

Availability: 9 w magazynie

1. Co wyróżnia nasze ramki rejestracyjne?

Oferowane przez nas ramki rejestracyjne bazują na produkcie firmy Intense Eu. Wykonane są z elastycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie pękają i można je dopasować do kształtu zderzaka.
Grafika na listwach wykonana jest metodą bezpośredniego druku full kolor – LED UV. Wyróżnia je żywa kolorystyka oraz wierne odwzorowanie drobnych elementów.
Możemy też śmiało powiedzieć, że nadruk UV jest w pełni bezpieczny dla środowiska. Tak. Nie wymaga stosowania szkodliwych farb rozpuszczalnikowych. Serio!

2. Czy nadruk na listwach jest trwały?

Dzięki zastosowanej technologi nadruku możemy zagwarantować najwyższą jakość i trwałość. Ramki są odporne na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg, promieniowanie UV – niestraszne są im również myjki (no chyba, że przystawisz do nich lancę tak jak przykleja się szybkie bmw do spowalniacza na lewym pasie…. ZA BLISKO!!!).

3. Jakie tablice mieszczą się w tych ramkach?

Ramki Intense Eu zostały wykonane tak, że zmieszczą się w nich białe i zabytkowe tablice rejestracyjne o wymiarach 520 x 114mm. Dzięki swojej konstrukcji tablice wchodzą w ramkę ciasno, przez co nie wpadają w wibracje i nie hałasują. Dotyczy to zarówno ramek z trzema jak i czterema otworami montażowymi.

4. Czy stare, czarne tablice rejestracyjne mieszczą się w tych ramkach?

Niestety nie. Tablice rejestracyjne z białymi znakami, stosowane w latach 1976-2000, z uwagi na swoje wymiary (520 x 120mm) przesłaniają otwory montażowe listew.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ramka Sorry, szybciej nie mogę…”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart