,

Naklejka FSO Polonez 1.5 SLE – chrom (komplet)

50.00 

Komplet naklejek drukowanych na folii chrom. W skład kompletu wchodzą dwie sztuki – 1 x FSO Polonez i 1 x 1.5 SLE
Naklejki są laminowane (odporne na warunki atmosferyczne i chemię używaną do mycia auta), docięte w kształt prostokąta.

Rozmiary naklejek :

FSO Polonez – 18 x 3 cm
1.5 SLE – 13,3 x 3 cm

Availability: 10 w magazynie

1. Podstawowe informacje o naklejkach na samochody.

Nasze naklejki wykonywane są dwiema metodami.
Pierwsze – wycinane ploterem z jednobarwnych samoprzylepnych folii, posiadają nałożony papier lub folię transportową (do zerwania po przyklejeniu naklejki w docelowym miejscu).

Drugie – naklejki drukowane na samoprzylepnej folii, zabezpieczone przezroczystą warstwą laminatu.

2. Dlaczego nasze naklejki motoryzacyjne są trwałe?

Naklejki ploterowe wykonujemy z najwyższej jakości polimerowych folii samoprzylepnych (Oracal, Avery, Mactac), gwarantujących wieloletnie użytkowanie.
Naklejki drukowane wykonywane są również na foliach polimerowych i dodatkowo zabezpieczane przezroczystą warstwą laminatu, chroniącą nadruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym promieniowaniem UV (dzięki temu kolory nie blakną).

3. Jak przykleić naklejkę dekoracyjną krok po kroku?

Przed przyklejeniem naklejki powierzchnię należy umyć i odtłuścić. Powierzchnia ta powinna być czysta, bez pyłu i innych zanieczyszczeń. Do odtłuszczania można użyć np. płynu do mycia szyb lub zmywacza silikonu (środek dostępny w każdej mieszalni lakierów).
W przypadku naklejek drukowanych, składających się z jednego elementu, bez folii transportowej, wystarczy oderwać naklejkę oderwać od papierowego podkładu i przenieść na docelowe miejsce, stopniowo dociskając (najlepiej raklą lub miękką szmatką) tak aby pod naklejką nie pozostały pęcherze powietrza.
Naklejki wycinane ploterem, (przeważnie są to naklejki bez tła) należy przed przyklejaniem położyć na płaskiej powierzchni a następnie za pomocą rakli (lub karty kredytowej) docisnąć folię transportową (papier transportowy) do właściwej naklejki. Następnie oderwać PAPIER PODKŁADOWY od naklejki (nie naklejkę od papieru podkładowego), tak aby wszystkie elementy stanowiące naklejkę pozostały na transporcie. W przypadku małych naklejek papierowy podkład można usunąć w całości, w przypadku większych rozmiarów naklejek zaleca się robić to stopniowo. Po oderwaniu papieru przyklejamy naklejkę w docelowym miejscu, ponownie dociskamy przez transport dzięki żaden z fragmentów naklejki nie pozostanie na folii transportowej. Następnie odrywamy transport, delikatnie i powoli, najlepiej pod dużym kątem.

4. Jak usunąć stare naklejki z samochodu?

Do usunięcia starych naklejek na pewno nie zalecamy stosowania żadnych ostrych narzędzi. Skalpel, nożyk – tym na pewno prędzej można uszkodzić lakier samochodu niż usunąć starą naklejkę i pozostały po niej klej.
To co jest potrzebne to na pewno temperatura i nieco chemii. Naklejkę wystarczy podgrzać suszarką lub opalarką. (W przypadku opalarki zalecana jest jednak ostrożność, zbyt mocne nagrzewanie naklejki może spowodować uszkodzenie lakieru lub pęknięcie szyby). Podgrzany klej staje się bardziej elastyczny a folia może się znacznie bardziej odkształcać zamiast pękać i zrywać w postaci drobnych fragmentów.
Po usunięciu naklejki może zdarzyć się tak, że na lakierze czy też szybie wciąż zostaną pozostałości kleju. Do ich usunięcia można zastosować chociażby benzynę ekstrakcyjną. Niektórzy stosują rozpuszczalnik nitro, pamiętać jednak należy że dłuższy kontakt rozpuszczalnika z lakierem może spowodować jego trwałe uszkodzenie.
Niezależnie od wybranej chemii pamiętajmy o używaniu czystych ściereczek tak aby nie zarysować lakieru ewentualnymi zanieczyszczeniami na brudnej szmatce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naklejka FSO Polonez 1.5 SLE – chrom (komplet)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart